Trainingsrooster

TRAININGSPLANNING

 

2018 - 2019

       
             
             
U8 Simon VDH Dinsdag 17 u 30 19 u 00 Bol  
    Vrijdag 17 u 30 19 u 00 Bol  
             
U10A Leen Woensdag 17 u 00 18 u 30 Leo  
    Donderdag 17 u 30 19 u 00 Bol  
             
U10B Emily Woensdag 17 u 00 18 u 30 Leo  
    Vrijdag 17 u 30 19 u 00 Bloso  
             
U10C Sara Maandag 17 u 00 18 u 30 Bourgoyen  
    Woensdag 17 U 00 18 u 30 Bol  
             
U10D Hannelore Maandag 17 u 00 18 u 30 Bourgoyen  
    Woensdag 15 u 30 17 u 00 Bol  
             
U12A Mie/Fab Dinsdag 17 u 30 19 u 00 Leo  
    Woensdag 14 U 00 15 u 30 Leo  
    Vrijdag 17 u 30 19 u 00 Bour  
             
U12B Anneleen Maandag 18 u 30 20 u 00 Bourg  
    Woensdag 17 u 30 19 u 00 Bourg  
             
U12C An Maandag 17 u 30 19 u 00 Bol  
    Woensdag 17 u 30 19 u 00 Bourg  
             
U12D Silke Dinsdag 17 u 00 18 u 30 Bourg  
   Emma Donderdag 18 u 30 20 u 00 Bourg  
             
U14A Veerle Maandag 17 u 00 18 u 30 Leo  
    Woesndag 17 u 30 19 u 00 Freinet  
    Vrijdag 17 u 30 19 u 00 Leo  
             
U14B Simon VD Dinsdag 17 u 30 19 u 00 Freinet  
    Donderdag 17 u 00 18 u 30 Bour  
             
U14C Niels Woensdag 18 u 30 20 u 00 Bol  
    Vrijdag 17 u 30 19 u 00 Bourg  
             
U14D An Maandag 19 u 00 20 u 30 Bol  
    Woensdag 19 u 00 20 u 30 Bourg  
    Vrijdag 19 u 00 20 u 30 Bourg  
             
U16A Milan Dinsdag 19 u 00 20 u 30 Freinet  
    Woensdag 18 u 30 20 u 00 Leo  
    Vrijdag 17 u 30 19 u 00 Freinet  
             
U16B Wilfred Dinsdag 19 u 00 20 u 30 Bol  
    Vrijdag 18 u 30 20 u 00

Odisee - Kaho

 
             
U18 A Jeff Maandag 17 u 30 19 u 00 Freinet  
    Woensdag 15 u 30 17 u 00 Leo  
    Donderdag 18 u 30 20 u 00 Bourg  
             
U18B Mathieu Maandag 18 u 30 20 u 00 Bourg  
    Donderdag 18 u 30 20 u 00 Bourg  
             
U19M Jan Maandag 18 u 30 20 u 00 Leo  
    Dinsdag 19 u 00 20 u 30 Keiskant  
             
U21A Torben Woensdag 19 u 00 20 u 30 Freinet  
    Vrijdag 20 u 30 22 u 00 Freinet  
             
Heren A Zeno Maandag 20 u 30 22 u 00 Freinet  
    Dinsdag 20 u 30 22 u 00 Freinet  
    Donderdag 20 u 30 22 u 00 Leo  
             
Heren B Hannes Dinsdag 20 u 30 22 u 00 Leo  
    Donderdag 20 u 30 22 u 00 Bol  
             
Heren C Pieter Maandag 19 u 00 20 u 30 Freinet  
    Woensdag 20 u 00 22 u 00 Leo  
             
Dames A Wes/Jan Maandag 20 u 00 22 u 00 Leo  
    Dinsdag 20 u 30 22 u 00 Keiskant  
    Donderdag 18 u 30 20 u 30 Leo  
    Vrijdag 19 u 00 20 u 30 Leo  
             
Dames B Philip Woensdag 20 u 30 22 u 00 Bourg  
    Vrijdag 20 u 30 22 u 00 Leo  
             
Dames C Wim Woensdag 20 u 30 22 u 00 Freinet  
             
Dames D Yves Dinsdag 19 u 00 20 u 30 Leo  
    Donderdag 19 u 00 2à u 30 Bol