Refs

Dank aan onze vrijwilligers die wedstrijden helpen in goede banen leiden! 

Datum Tijd Thuis Uit SpelersRef SpelerRefReserve OudersRef OudersRefReserve Youth
16/09/2018 09.00 Amon Jeugd Gentson Phantoms Basket Boom M12 A         Torrekens Patrick
16/09/2018 13.00 Amon Jeugd Gentson B.C. Blue Stars Brugge M14 A Malfait Iris        
23/09/2018 09.00 Amon Jeugd Gentson Sgolba Aalter G10 B Vandepitte Judith        
29/09/2018 11.00 Amon Jeugd Gentson BBC Wildcats Gavere G08 A Ben Belgacem Laïs;Bogaert Jakob Van Puyvelde Henri      
29/09/2018 09.00 Amon Jeugd Gentson Onderons Grembergen G10 A     Kutu Hüseyin Spagnol Louka  
29/09/2018 09.00 Amon Jeugd Gentson Onderons Grembergen G10 B Iyanda Ruben Van Parys Simon      
29/09/2018 14.45 Amon Jeugd Gentson BBC Falco Gent G12 B Vandorpe Jasper Van Parys Wannes Dekerf Ozark    
6/10/2018 09.00 Amon Jeugd Gentson BBC Erembodegem G10 B     Giorgia Jurga Bassi Sidelka Michael  
6/10/2018 09.00 Amon Jeugd Gentson BBC Wildcats Gavere G10 A Delange Lara Everaert Marie-Elise      
6/10/2018 14.45 Amon Jeugd Gentson BBC Deinze-Nazareth G12 C Galle Rosanne;Braeckman Jenna françois sofie      
6/10/2018 13.00 Amon Jeugd Gentson Koninklijke Sint-Niklase Condors G14 C Van Parys Silke;Buyse Elise Valcke Fran      
7/10/2018 11.00 Amon Jeugd Gentson Haantjes-Fireballs Oudenaarde G12 B Veys Aaron Van Schandevyl Alexander     Maudens Pjotr
7/10/2018 13.00 Amon Jeugd Gentson Tigers Evergem M14 A Sercu Aaron;Van Halewyck Klaas Vandersmissen Baptist      
13/10/2018 09.00 Amon Jeugd Gentson Tigers Evergem G10 A     Spagnol Louka Kutu Hüseyin  
13/10/2018 09.00 Amon Jeugd Gentson Gent-Oost Eagles G10 B     De Ketelaere Cas Gahide Louis  
13/10/2018 14.45 Amon Jeugd Gentson Tigers Evergem G14 A     Van der Leene Jana Hellebuyck Mitiku  
14/10/2018 09.00 Amon Jeugd Gentson Gent Hawks G08 A Abramovitch Kirill;Blondelle Tobias Borghart Simon      
14/10/2018 09.00 Amon Jeugd Gentson BBC Erembodegem G08 A De Visscher Arthur;Delannoo Lucas Dessein Benjamin      
20/10/2018 09.00 Amon Jeugd Gentson BBC Zulte ID-recruitment G10 A Schellaert Tomas Kotsoane Kito      
20/10/2018 14.45 Amon Jeugd Gentson BBC Assenede G12 A     Karanfil Mehmet Sarinski Nino  
21/10/2018 13.00 Amon Jeugd Gentson Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G12 A Monsieur Nils Schaut Richard     Lecompte Emily
3/11/2018 09.00 Amon Jeugd Gentson BBC Helios Ford Zottegem G10 A Blondeel Juliaan Caestecker Sander      
3/11/2018 09.00 Amon Jeugd Gentson Haantjes-Fireballs Oudenaarde G10 B Van den Hende Elout Jacobs Beno      
3/11/2018 14.45 Amon Jeugd Gentson BBC Glory Bazel G14 A Oliebos Jonas;Oliva Puigdomenech Arnau Van der Heyden Simon      
3/11/2018 13.00 Amon Jeugd Gentson BBC Wuitens Hamme G14 A Van Daele Anton;Van damme Mathias Iyanda Ruben      
4/11/2018 09.00 Amon Jeugd Gentson BJM-Gembas Knesselare G12 A Tanghe Broes Tuytschaever Lars Gahide Louis Dekerf Ozark  
4/11/2018 11.00 Amon Jeugd Gentson K-Basketteam Kortrijk M14 B Van de Velde Simon;Van Hulle Jef Marchand Sep      
10/11/2018 09.00 Amon Jeugd Gentson KBBC Bavi Gent G10 B     Giorgia Jurga Bassi Schellaert Tomas  
10/11/2018 09.00 Amon Jeugd Gentson KBBC Bavi Gent G10 C     Dogan Kaan Matthys Raoul  
10/11/2018 14.45 Amon Jeugd Gentson BBC Eksaarde G14 A Melsens Eli;Paelinck Ellen Provoost Saartje      
11/11/2018 15.00 Amon Jeugd Gentson Gent-Oost Eagles G12 B Bauters Janna;Van Thuyne Emma Deforche Ilse      
11/11/2018 13.00 Amon Jeugd Gentson BBC Olympia Denderleeuw G12 A De Meyer Lut De Raedt Yoni     Ben Belgacem Laïs
17/11/2018 11.00 Amon Jeugd Gentson BBC Helios Ford Zottegem G08 A Hollebeke Ilja;Murangira Ikuzwe Maxence Abramovitch Kirill      
17/11/2018 11.00 Amon Jeugd Gentson BBC Helios Ford Zottegem G08 B Borghart Simon;Dessein Benjamin Blondelle Tobias      
17/11/2018 09.00 Amon Jeugd Gentson Haantjes-Fireballs Oudenaarde G10 A     Spagnol Louka Kutu Hüseyin  
17/11/2018 09.00 Amon Jeugd Gentson Remant Basics Melsele-Beveren G10 B     Schellaert Tomas De Ketelaere Cas  
17/11/2018 14.45 Amon Jeugd Gentson Basket Meetjesland G12 B Heyse Evi Lentacker Lien     Van Puyvelde Henri
24/11/2018 09.00 Amon Jeugd Gentson Koninklijke Sint-Niklase Condors G10 A     Kutu Hüseyin Spagnol Louka  
24/11/2018 09.00 Amon Jeugd Gentson Koninklijke Sint-Niklase Condors G10 B     De Ketelaere Cas Nkezingabo Maxime  
24/11/2018 14.45 Amon Jeugd Gentson BBC Latem - De Pinte G12 A Deneweth Sarina;Dewilde Eline Thüringer Nora      
25/11/2018 09.00 Amon Jeugd Gentson Tigers Evergem G08 A Essien Ukeme Manuel;Musschoot Adriaan Van Alboom Jérôme      
25/11/2018 09.00 Amon Jeugd Gentson BBC Houtem G08 A Nkezingabo Maxime;Olsson Linus Defloo Seppe      
25/11/2018 11.00 Amon Jeugd Gentson BBC Helios Ford Zottegem G12 B Uittenhove Emma Van Den Broeck Marie     Valcke Fran
1/12/2018 09.00 Amon Jeugd Gentson DBC Duopaint Osiris Aalst G10 A Jacobs Louis Desomer Scott      
1/12/2018 09.00 Amon Jeugd Gentson Basket Meetjesland G10 A     Gahide Louis Matthys Raoul  
1/12/2018 14.45 Amon Jeugd Gentson BBC Houtem G12 C     Sarinski Nino Karanfil Mehmet  
2/12/2018 13.00 Amon Jeugd Gentson Basketclub Red Sharks Koekelare M14 A Simoens Rani;De Coussemaker Sara De Naeyer Hannelore      
8/12/2018 13.00 Amon Jeugd Gentson BBC Zulte ID-recruitment G08 A Alla Yassine Schockaert Bram      
8/12/2018 13.00 Amon Jeugd Gentson BBC United Ninove G08 A De Moor Benjamin Hellebuyck Mitiku      
8/12/2018 14.45 Amon Jeugd Gentson BBC Assenede G10 A     Dogan Kaan Matthys Raoul  
9/12/2018 15.00 Amon Jeugd Gentson Tigers Evergem G12 B Tuytschaever Lars;Schaut Richard Beeckmans Philip      
9/12/2018 13.00 Amon Jeugd Gentson Crelan Okapi Aalstar G12 B Hendrickx Lieven;Leemans Jari Monsieur Nils      
15/12/2018 09.00 Amon Jeugd Gentson BBC Glory Bazel G10 A Bouckenooghe Laura Delange Lara      
15/12/2018 09.00 Amon Jeugd Gentson BBC Glory Bazel G10 B Ouali Chala Everaert Marie-Elise      
15/12/2018 14.45 Amon Jeugd Gentson BBC Helios Ford Zottegem G12 C Heyse Lien Saey Amber Hellebuyck Mitiku